Kosačky porovnanie ceny

Mc CULLOCH M40-125

Mc CULLOCH M40-125

Kompaktná kosačka na trávu s pracovným záberom 40 cm a zberným košom. Robustný dizajn a oceľový skelet.

Husqvarna LC 353V

Husqvarna LC 353V

LC 353V je kosačka na trávu, ktorá dosahuje skvelého výsledku pri kosení trávy a údržbe trávnika vďaka technológii AFTech™ : žací kotúč je navrhnutý tak, aby pri rotácii vytvoril vzostupný prúd vzduchu. Tento prúd vzduchu zdvíha trávu, aby bolo možné rovnomerné kosenie trávnika. Potom prúd vzduchu dopravuje posekanú trávu cez vyhadzovací žľab do zberného koša. Týmto spôsobom sa plní kôš veľmi efektívne, čo vám umožní kosiť trávu po dlhú dobu bez prerušenia. LC 353V má odolnú konštrukciu, ktorá vydrží mnohoročné používanie. Kosačka je vybavená funkciou AutoWalk™ 2 pre ergonomické a pohodlné ovládanie rýchlosti. Briggs & »

HUSQVARNA LC 48VE

HUSQVARNA LC 48VE

Motorová nožová kosačka Husqvarna® LC 48VE Kosačka, ktorá v sebe kombinuje komfort s vynikajúcimi výsledkami kosenia Táto nová motorová kosačka v sebe kombinuje komfort s vynikajúcimi výsledkami kosenia zabezpečenými unikátnym žacím systémom 3-v-1, ktorý ponúka zber, BioClip® (mulčovanie) a zadné vyhadzovanie. Benzínová kosačka je postavená na robustnom skelete z pozinkovanej ocele tak, aby bola dosiahnutá maximálna pevnosť a trvanlivosť. Variabilná rýchlosť pojazdu umožňuje prispôsobiť pojazdovú rýchlosť podľa potrieb obsluhy a trávnych podmienok. Tento model motorovej kosačky je taktiež vybavený ľahko odoberateľným »

Mc CULLOCH M51-140F

Mc CULLOCH M51-140F

Veľká kosačka na trávu so záberom 51 cm, zberným košom a systémom pre mulčovanie, ktorý vracia pokosenú trávu späť na plochu ako hnojivo. Robustný dizajn s oceľovým skeletom.

Mc CULLOCH M46-125R

Mc CULLOCH M46-125R

Stredne veľká jednorýchlostná kosačka so záberom 46 cm a zberným košom.

Husqvarna LC 348V

Husqvarna LC 348V

LC 348V je kosačka na trávu, ktorá dosahuje skvelého výsledku pri kosení trávy a údržbe trávnika vďaka technológii AFTech™ : žací kotúč je navrhnutý tak, aby pri rotácii vytvoril vzostupný prúd vzduchu. Tento prúd vzduchu zdvíha trávu, aby bolo možné rovnomerné kosenie trávnika. Potom prúd vzduchu dopravuje posekanú trávu cez vyhadzovací žľab do zberného koša. Týmto spôsobom sa plní kôš veľmi efektívne, čo vám umožní kosiť trávu po dlhú dobu bez prerušenia. LC 348V má odolnú konštrukciu, ktorá vydrží mnohoročné používanie. Kosačka je vybavená funkciou AutoWalk™ 2 pre ergonomické a pohodlné ovládanie rýchlosti. Briggs & »

HUSQVARNA LC 48 V

HUSQVARNA LC 48 V

Sekačky benzínové s pojezdem, Výrobce motoru : Briggs & Stratton, Název motoru : 650 Series, Zdvihový objem válce : 190 cm3, Výkon : 2,4 kW, Objem palivové nádrže : 1 lit, Systém pohonu : S vlastním pohonem, proměnná rychlost

Husqvarna LC 53 e

Husqvarna LC 53 e

Sekačky benzínové s pojezdem, Technická data:, Výrobce motoru: Briggs & Stratton, Typ motoru: DOV, Název motoru: 750 Series, Zdvihový objem válce: 161 cm3, Výkon: 2,7 kW, Objem palivové nádrže: 1 lit

Husqvarna LC 53B e

Husqvarna LC 53B e

Sekačky benzínové s pojezdem, Technická data: Výrobce motoru: Briggs & Stratton, Typ motoru: DOV, Název motoru: 750 Series, Zdvihový objem válce: 161 cm3, Výkon: 2,7 kW, Objem palivové nádrže: 1 lit

Husqvarna R 145 SV

Husqvarna R 145 SV

Motorová nožová kosačka Husqvarna® R 145SV Výkonná kompaktná motorová kosačka ideálna pre menšie záhrady Výkonná kompaktná motorová kosačka vhodná pre menšie záhrady. Benzínová kosačka s robustným skeletom z ocele, ktorý je vybavený pre dva systémy kosenia - BioClip ® (mulčovanie) a bočné vyhadzovanie pokosenej trávy na plochu. Výšku kosenia je možné jednoducho a pohodlne nastaviť. Motorové kosačky sú vybavené ľahko snímateľným košom na trávu a nastaviteľnou rukoväťou. Tieto benzínové kosačky sú taktiež vybavené pohonom s variabilným nastavením rýchlosti pre maximálny komfort pri kosení a vysoko efektívne kosenie. Motorová »

Husqvarna R 152 SV

Husqvarna R 152 SV

Motorová nožová kosačka Husqvarna® R 152SV Výkonná, univerzálna motorová kosačka s vysokou kapacitou kosenia Výkonná, univerzálna motorová kosačka s vysokou kapacitou kosenia. Benzínová kosačka je vybavená širokým, robustným skeletom z ocele. Tieto benzínové kosačky sú poháňané vysoko výkonným motorom Briggs&Stratton s ľahkým štartovaním. Medzi ostatné technické prvky patrí efektívny systém kosenia TrioClip a robustné kolesá uložené v guľôčkových ložiskách. Tento model motorovej kosačky je taktiež vybavený variabilným ovládaním rýchlosti pojazdu pre maximálne pohodlie a výkon pri kosení. Motorová kosačka dodávaná s »

Husqvarna R 152 SVH

Husqvarna R 152 SVH

Motorová nožová kosačka Husqvarna® R 152SVH Výkonná, všestranná motorová kosačka s veľkou kapacitou kosenia Výkonná, všestranná benzínová kosačka s veľkou kapacitou kosenia. Vybavená širokým, robustným oceľovým žacím ústrojenstvom. Motorová kosačka poháňaná silným, ľahko štartovateľným motorom Honda. Ďalej sú tieto motorové kosačky vybavené efektívnym systémom kosenia TrioClip a robustnými kolesami s uložením v guľôčkových ložiskách. Tento model je taktiež vybavený pohonom s variabilným nastavením rýchlosti pre maximálny komfort pri kosení a maximálnu efektivitu kosenia. Benzínové kosačky dodávané s tkanivovým vakom na »

HECHT 540

HECHT 540

Výkon: 3,5HP, záběr(cm): 40, hmotnost(kg): 19,5, koš(l): 50, nastavení výšky(mm): 25-70, doporučená plocha(m2): 700

Hecht 5030

Hecht 5030

Vretenová kosačka HECHT 5030 Kompaktná vretenová kosačka s plastovými kolieskami a 15l plastovým košom.

Husqvarna Automower Solar Hybrid

Husqvarna Automower Solar Hybrid

Určena pro plochy do 2200 m2, automatický systém nabíjení

Hecht 5534 SWE

Hecht 5534 SWE

Benzínová kosačka s pojazdom HECHT 5534 SWE 5IN1 Benzínová kosačka Hecht 5534 SWE 5 in 1 so 4 rýchlostným pojazdom 3 až 4,5 km/h a originálnym motorm HECHT OHV s objemom 173 cm3 a výkonom 6 HP. Možnosť elektrického štartu preto vybavená 12 V / 4,5 Ah akumulátorom. Záber 51 cm. Kôš 60 l. Hmotnosť 42,3 kg.

Hecht 504

Hecht 504

Vretenová kosačka HECHT 504 Ručná vretenová kosačka s plastovými kolieskami, šírkou pracovného záberu 40 cm, bezkontaktným nožovým valcom s piatimi nožmi s hrúbkou 2 mm, 15 l zberným košom z textílie, nastavením výšky 17 - 43 mm a oceľovým skeletom. Hmotnosť kosačky je 8,8 kg.

Hecht 1641

Hecht 1641

Elektrická kosačka bez pojazdu HECHT 1641 Hecht 1641 je elektrická kosačka postavená na poctivom masívnom kovovom skelete. Pre pohon je použitý výkonný "TURBO motor" s vysokým krútiacim momentom s príkonom 1600 W, ktorý poháňa oceľové nože s pracovným záberom 41 cm. Nastavenie výšky kosenia je možné zvoliť centrálne v rozmedzí 30 - 75 mm. Pre zber pokosenej trávy slúži kôš s objemom 50 litrov. Tieto parametre predurčujú kosačku k pravidelnej údržbe pozemkov s doporučenou plochou až 800 m2. Doplnkom v cene kosačky je mulčovacia sada, ktorá zaslepí vyhadzovací otvor do koša a vďaka špeciálnej konštrukcii noža potom dochádza k »


1 2 3 4 5 654 55 56

Porovnanie ceny - lacné Kosačky zo spoľahlivých internetových obchodov. Kosačky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.