Kosačky porovnanie ceny

HECHT 5461 RX

HECHT 5461 RX

Motorová kosačka s pojazdom HECHT 5461 RX 5IN1

Gardena 32 E PowerMax

Gardena 32 E PowerMax

Výkonná a pohodlná sekačka na trávu. PowerPlus: výkonný motor se silnou převodovkou pro silný a přesný střih trávy s optimálním sběrným košem. Díky tomu je možné sekat každou trávu, dokonce i vysokou nebo vlhkou. Tato technologie redukuje celkovou hmotnost sekačky pro znatelně snazší práci. Snadná manipulace se sběrným košem, velký vyhazovací otvor pro snadné vyprazdňování. Kolečka z měkčeného plastu se speciálním profilem pro lepší přilnavost k povrchu a příjemný chod. S kluznými ložisky. Centrální a pohodlné nastavení výšky sekání v 5 polohách pomocí stupnice. »

Hecht 1010

Hecht 1010

Elektrická kosačka bez pojazdu HECHT 1010 Hecht 1010 je elektrická kosačka so základnou výbavou za rozumnú cenu. Príkon motora tohto stroja je 1000 W ri šírke záberu 32 cm. Vďaka tomu je používanie tejto kosačky vhodné plochy s veľkosťou do 400 m2. Vďaka malému počtu pohyblivých častí v motore je pre túto kosačku nemalou výhodou naprosto minimálna potreba údržby. Výška kosenia je nastaviteľná v rozmedzí od 25 do 55 mm. Skelet je zhotovený z plastu, čo napomáha zachovaniu nízkej hmotnosti. V prípade tohto stroja tak hmotnosť činí len 8,8 kg! Manipulácia s touto kosačkou bude teda veľmi jednoduchá a vďaka elektrickému motoru »

HECHT 1638 R

HECHT 1638 R

Elektrická kosačka bez pojazdu HECHT 1638 R Elektrická kosačka bez pojazdu s plastovým skeletom, centrálnym nastavením výšky kosenia. "Turbo motor" - výkonný motor s vysokým krútiacim momentom.

Mc CULLOCH M51-190 WRPX

Mc CULLOCH M51-190 WRPX

Veľká jednorýchlostná kosačka so záberom 51 cm, zberným košom a mulčovaním

Husqvarna WB53Se

Husqvarna WB53Se

Motorová kosačka

Black&Decker GL250

Black&Decker GL250

  • záběr 23cm
  • motor 250W
  • poloautomatický posuv struny bumb feed
  • velmi lehká
  • hmotnost 1,3 kg
druh pohonu: elektrický sieť, záber: 23cm

Husqvarna LC 56

Husqvarna LC 56

Kosačky Husqvarna LC 56

Husqvarna LC 448S e

Husqvarna LC 448S e

LC 448S e je spoľahlivá a robustná kosačka na trávu so zberným košom pre stredne veľké plochy, určená pre poloprofesionálne používanie a pre náročných majiteľov nemovitostí. Tento model má pohon predných kôl pre optimálne ovládanie. Skelet kosačky zo zliatiny hliníka je veľmi trvanlivý a pevný, odolný voči nárazom a opotrebeniu. Zberný kôš s tkaninovým vakom so spodným odvetraním sa ľahko odoberá a nasadzuje. Kosačka LC 448S e je poháňaná výkonným motorom Briggs&Stratton 850-series. Kosačka je tiež vybavená ergonomickou a do strán nastaviteľnou rukoväťou s účinným antivibračným systémom, ktorý napomáha splniť požiadavky »

Husqvarna W53CS

Husqvarna W53CS

Motorová nožová kosačka Husqvarna® W 53CS Profesionálna motorová kosačka sa záberom 53 cm a pohonom kolies W 53CS je model profesionálnej motorovej kosačky so záberom53 cma pohonom kolies. Medzi prednosti benzínovej kosačky patria výkonný OHV motor Kawasaki, robustný skelet z hliníkovej zliatiny a ergonomicky tvarovaná, pohodlná rukoväť z jedného kusu. Kolieska z liateho hliníka s priemerom 9"(palcov) sú ovinuté prírodnou gumou a vybavené dvoma guľôčkovými ložiskami pre najlepší výkon a životnosť. Pohon benzínovej kosačky zabezpečuje odolná, trojstupňová prevodovka s manuálnou voľbou rýchlostí a vnútornou kužeľovou spojkou »

Husqvarna AUTOMOWER 320

Husqvarna AUTOMOWER 320

Kosačky Husqvarna AUTOMOWER® 320

Gardena PowerMax TM 42E

Gardena PowerMax TM 42E

Ľahká elektrická kosačka PowerMax 42 E od spoločnosti GARDENA

Gardena PowerMax 36 A Li

Gardena PowerMax 36 A Li

GARDENA|36V Výkonná akumulátorová kosačka

Husqvarna AUTOMOWER 330X

Husqvarna AUTOMOWER 330X

Kosačky Husqvarna AUTOMOWER® 330X

AL-KO 38HM SOFT TOUCH COMFORT

AL-KO 38HM SOFT TOUCH COMFORT

Ručné vretenové kosačky ponúkajú dlhodobo preverenú vysokú technickú úroveň. Sú alternatívou pre tých, ktorí nepožadujú motorický pohon, ale nechcú zľaviť z kvality.

HECHT 3638

HECHT 3638

DOSTUPNÁ 04/2014

Husqvarna Automower 265 ACX

Husqvarna Automower 265 ACX

Robotická kosačka Husqvarna® Automower 265 ACX Robotická kosačka pre použitie pri podnikaní alebo na úpravu verejných plôch Automower® 265 ACX je automatická robotická kosačka určená pre poloprofesionálne použitie pri podnikaní alebo na úpravu verejných plôch, rovnako ako pre veľmi náročných zákazníkov. Ako všetky automatické robotické kosačky Husqvarna sa nabíja a pracuje sama bez dozoru. Ak čokoľvek naruší jej prevádzku, Automower® odošle textovú správu na váš mobilný telefón. Vďaka veľkej kapacite kosenia, nízkej hlučnosti a nulovým požiadavkám na pracovnú silu je robotická kosačka Automower® 265 ACX veľmi vhodná pre »

Gardena PowerMax TM 36E

Gardena PowerMax TM 36E

Ľahká elektrická kosačka PowerMax 36 E od spoločnosti GARDENA

Husqvarna LC 353VE

Husqvarna LC 353VE

LC 348V je kosačka na trávu, ktorá dosahuje skvelého výsledku pri kosení trávy a údržbe trávnika vďaka technológii AFTech™ : žací kotúč je navrhnutý tak, aby pri rotácii vytvoril vzostupný prúd vzduchu. Tento prúd vzduchu zdvíha trávu, aby bolo možné rovnomerné kosenie trávnika. Potom prúd vzduchu dopravuje posekanú trávu cez vyhadzovací žľab do zberného koša. Týmto spôsobom sa plní kôš veľmi efektívne, čo vám umožní kosiť trávu po dlhú dobu bez prerušenia. LC 348V má odolnú konštrukciu, ktorá vydrží mnohoročné používanie. Kosačka je vybavená funkciou AutoWalk™ 2 a eletrickým štartováním. Briggs & Stratton, AutoWalk™ 2, »


1 2 3 4 554 55 56

Porovnanie ceny - lacné Kosačky zo spoľahlivých internetových obchodov. Kosačky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.